+48 61 841 78 93 office@proindus.pl

ProIndus

Eksperci ds. produktów technicznych idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb!

Materiały

Najlepsze materiały od wiodących na rynku dostawców pozwalają na dostarczanie naszym klientom optymalnych rozwiązań, które spełniają wysokie oczekiwania w zakresie jakości produktów, terminowości dostaw oraz bezpieczeństwa. Zakres materiałów, które możemy konwertować /ciąć, sztancować, laminować/ obejmuje: taśmy, pianki, filce, włókniny, folie, etykiety.

Usługi

Szeroki wachlarz usług konwertingu pozwala dostarczyć dowolny produkt na bazie surowych materiałów, w żądanym kształcie, o oczekiwanej funkcjonalności i rozmiarze. W trosce o jakość usług odpowiadamy za realizację całego procesu. Od indywidualnego projektowania, wykonania pełnej dokumentacji technicznej, prototypowania, po gotowe produkty.

Wsparcie

Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie aby zaproponować najbardziej efektywne rozwiązania. Po wstępnej analizie wymagań i potrzeb wykonujemy rysunki techniczne, przygotowujemy wykrojniki i prototypy aby przetestować elementy w konkretnej aplikacji. Doradzamy w optymalnym doborze materiałów.

Dzięki połączeniu tych trzech  elementów możemy dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów, wykonując produkty pod konkretne zamówienie w możliwie najkrótszym czasie. Zlecenie wykonujemy na nowoczesnych urządzeniach w nowoczesnej technologii charakteryzującej się doskonałą precyzją oraz bardzo wysoką wydajnością.

Pro Indus specjalizuje się w usługach konwertingu bazujących na wysokiej jakości surowych materiałach, z których tworzymy zindywidualizowane produkty pod daną aplikację. Produkty można dowolnie konfigurować w zależności od celu i warunków w jakich mają być używane, procesu produkcyjnego, lub innych specyficznych wymagań Klienta. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Metalnastri, MACtac oraz Gecko.

 

Co nas wyróżnia:

 • Szeroka gama materiałów izolacyjnych, wygłuszających, uszczelniających, mocujących, antykorozyjnych, ochronnych o wysokiej jakości, które po dostosowaniu do potrzeb pozwalają na specyficzne aplikacje;
 • Nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu możemy się podjąć realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń w zakresie precyzyjnego wykrawania, cięcia i laminowania w najkrótszym czasie;
 • Wieloletnie doświadczenie w zakresie dopasowania i łączenia odpowiednich materiałów w celu uzyskania oczekiwanych rezultatów;
 • Indywidualne projektowanie oraz tworzenie pełnej dokumentacji;
 • Szybkie prototypowanie i uruchomienie produkcji;
 • Pełna elastyczność dotyczy zarówno wielkości zleceń, zmienności wymagań oraz terminów realizacji zleceń;
 • Doświadczony zespół ekspertów, który współpracuje z Klientami na każdym etapie realizacji usługi;
 • Certyfikat ISO 9001.

Certyfikat ISO 9001 2008 oznacza dla nas zdolność do ciągłego i powtarzalnego procesu dostarczania najwyższej jakości produktów i usług zgodnych z rosnącymi wymaganiami naszych klientów.

Kluczowe cele certyfikacji to:

 • Wzmocnienie wizerunku firmy – Pro Indus to rzetelny partner biznesowy działający zgodnie z wymaganiami międzynarodowych standardów.
 • Zwiększenie konkurencyjności naszej oferty.
 • Zapewnienie stabilności i powtarzalności procesów, a tym samym ich efektywności. Zapewnienie powtarzalnej jakości produktów i usług – spełniających wymagania naszych Klientów.
 • Zapewnienie i utrzymywanie ładu organizacyjnego poprzez jednoznacznie określone procedury postępowania oraz podział odpowiedzialności i uprawnień.
 • Gromadzenie, analiza danych i informacji pozyskiwanych z procesów monitorowania i pomiarów w celu ich wykorzystania do zarządzania organizacją i jej ciągłego doskonalenia.

 

 

Share