+48 61 841 78 93 office@proindus.pl

SYSTEMY REKLAMOWE POS

Folia OWV do zadruku i montażu na powierzchniach okiennych punktów handlowych i usługowych, samochodów i pojazdów komunikacji publicznej.

Jedyna w swoim rodzaju perforowana folia okienna One Way Vision przeznaczona do nadruku na tej samej stronie, która posiada unikatowe  właściwości montażowe. Produkt wykorzystuje rewolucyjną powłokę Toke.

Technologia pozwala na jednoetapowy montaż nadrukowanych folii perforowanych od wewnętrznej strony szyby eksponując tym samym nadrukowaną grafikę po stronie zewnętrznej.

Doskonale sprawdza się w obiektach handlowych, usługowych oraz środkach komunikacji miejskiej.

Toke jest powłoką mikro-ssącą, która na powierzchni 1 cm2 zawiera 10 000 mikro przyssawek. Po ściśnięciu, powietrze wydostaje się z przyssawek powodując powstanie z nich próżni. Powierzchnia nie jest lepka, a jednocześnie doskonale przywiera do gładkich powierzchni, zupełnie jak gekon.

Bazą jest matowy biały materiał nieprzejrzysty. Powłoka mikro-ssąca o niskiej lepkości dotykowej posiada wysoki wskaźnik przyczepności i pozwala na aplikację na różne gładkie powierzchnie.

W 100% usuwalny, 100% brak pozostałości, 100% do ponownego wykorzystania.

Montaż nadrukowanej reklamy na szybie nie są wymaga żadnego kleju ani taśmy montażowej. Powłokę Toke można wielokrotnie montować, demontować i nie wymaga to szczególnych umiejętności. Przy demontażu nigdy nie uszkadza powierzchni, do której przywiera nawet  jeżeli jest to papier i nie pozostawia żadnych śladów.

Prosty i łatwy montaż i demontaż. Do wielokrotnego stosowania!

KLUCZOWE ZALETY FOLII OWV z technologią TOKE

Najbardziej przystępne, kompleksowe rozwiązanie do montażu perforowanej folii okiennej we wnętrzach.

Z

Łatwy montaż i demontaż pozwala na wielokrotne użycie elementów informacyjnych i reklamowych.

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni, do której jest zamontowana.

Wewnętrzne elementy graficzne są chronione przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych i wandalizmem.

ZASTOSOWANIA

Witryny

sklepowe

Drzwi szklane

wewnętrzne

Szyby wewnątrz

budynków

TRWAŁOŚĆ

Produkt oferuje rewolucyjną powłoką montażową Toke, która jest także nadrukowywaną warstwą obrazową. Trwałość powłoki i nadruku wynosi od 12 do 24 miesięcy przy aplikacjach wewnętrznych na czystych, pionowych powierzchniach szklanych narażonych na normalne warunki klimatyczne.

PLIKI DO POBRANIA:

Share