+48 61 841 78 93 office@proindus.pl

Usługa copackingu polega na budowaniu dedykowanych zestawów produktów, najczęściej promocyjnych lub tematycznych, w zależności od indywidualnego zamówienia odbiorcy naszych produktów. Z kilku różnych opakowań produktów komponuje się się zestawy, które trafiają potem do bezpośredniej sprzedaży. Wykonawca usługi copackingu odpowiada za produkcję zestawów, ich kompletację zgodnie z przyjętymi założeniami, wydanie towaru, a często również za dystrybucję towaru do odbiorców końcowych.

Copacking pozwala na łączenia pakowanych produktów za pomocą materiałów takich jak taśmy piankowe, taśmy klejące, stickery oraz urządzenia potrzebne do etykietowania i podawania etykiet, taśm i stickerów. Wszystkie znajdują się w standardowej ofercie ProIndusa.

Szeroko wykorzystywane etykiety samoprzylepne i stickery produkujemy w formie niezadrukowanych etykiet samoprzylepnych na roli z ogólnie dostępnych materiałów samoprzylepnych papierowych i foliowych w dowolnych kształtach. Etykiety są przygotowane do samodzielnego zadruku kodów kreskowych, kodów QR lub innych identyfikujący produkt informacji przy użyciu drukarek termicznych lub termo transferowych.

Zapraszamy do współpracy.

Share
Share