+48 61 841 78 93 office@proindus.pl

ProIndus poszerza swoją ofertę o wysokiej jakości, łatwo i czysto usuwalne, krótkookresowe folie ochronne firmy MACtac. Ten globalny koncern jest ukierunkowany na innowacyjność oferowanych rozwiązań, które spełniają bardzo specyficzne i jakościowe potrzeby klientów przemysłowych. Firma oferuje szeroką gamę produktów mających zastosowanie w wielu branżach. Folie i taśmy MACtac stosowane są do zabezpieczeń antywandal i antygraffiti, wykorzystywane w reklamie wizualnej, w produkcji opakowań, budownictwie oraz motoryzacji do ochrony nowych powierzchni.

Krótkookresowa folia ochrona stosowana jest głównie do aplikacji na specyficznych i trudnych powierzchniach malowanych proszkowo, szorstkich lub ziarnistych, itp. To bardzo skuteczna ochrona przed uszkodzeniami i zarysowaniami powierzchni podczas montażu, składowania oraz transportu. Produkt cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród producentów stolarki okiennej, drzwiowej i systemów garażowych. Główną zaletą folii wskazywaną przez Klientów tej branży jest skuteczna ochrona, doskonałość przylegania i stuprocentowa czysto usuwalność.

Zastosowana w produkcji folii technologia zapewnia krótkookresową odporność na otarcia, warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UVA i UVB. Stosowanie folii nawet w minimalny sposób nie wpływa na chronioną powierzchnię. Aplikacja folii jest bardzo łatwa i szybka. Nie powoduje zmarszczeń materiału oraz zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza. Ta seria wysokiej technologii produktów samoprzylepnych jest odporna w krótkim kontakcie z wodą, detergentem, alkoholem oraz rozpuszczalnikiem alifatycznym. Trwałość folii jest gwarantowana przez okres 2 lat przy przechowywaniu materiału w temperaturze 15/25° oraz ± 50% wilgotności względnej. Podczas usuwania folia nie pozostawia żadnych śladów kleju na zabezpieczonej powierzchni.

Warstwa ochronna folii jest białą folią polipropylenową samoprzylepną o grubości 55μ, wrażliwą na naciski, która jest pokryta z jednej strony z czystym, trwałym akrylowym klejem na bazie rozpuszczalnika.

Budowa folii krótkookresowej:

krotkookresowa-folia-ochronna

ProIndus oferuje kompleksową usługę konwerting folii biorąc pod uwagę zindywidualizowane potrzeby stosowania i specyfikę jej docelowej aplikacji. Folia może być dostarczona w formie taśmy ochronnej o wymaganej przez Klienta szerokości lub dowolnie wycinanych kształtów.

Share
Share